Hotel Maximus Resort
Hrázní 327/4a, 635 00 Brno


Hotel Maximus Resort na Brněnské přehradě nabízí ideální příležitost k aktivnímu odpočinku i relaxaci. Hotel se nachází jen patnáct minut od centra Brna, ale zároveň je umístěn uprostřed krásné přírody. Maximus nabízí ucelené spektrum služeb. Kromě kvalitního ubytování ve čtyřhvězdičkovém standardu ve stylu Feng-shui a zážitkové gastronomie v hotelové restauraci Portum zde najdete řadu sportovních aktivit, ať už jde o tenisové kurty s celoročním provozem, bowling nebo wellness a spa centrum Infinit Maximus. Ve vodním a saunovém světě si užijete bazén s vodními atrakcemi, whirlpool, pět různých druhů saun, včetně venkovní, dále nejrůznější typy privátních koupelí, masáží a spa rituálů. Maximus Resort disponuje také variabilními kongresovými prostorami až pro 200 osob.

Novou součástí brněnského hotelu Maximus Resort Brno je velké kongresové centrum. Pro firmy nabízí hotel také možnost pořádání firemních večírků, akcí, školení, seminářů a eventů všeho druhu.

Hotel Maximus Resort nabízí dokonalé zázemí pro kongresy, semináře, konference, firemní školení, eventy a další akce. Chytře architektonicky řešený sál má kapacitu až 200 míst s možností rozdělení na šest menších zvukově oddělených konferenčních místností.

Samozřejmostí je špičkové vybavení a dokonalé technické zázemí. Hotelová restaurace vám připraví jakékoliv kongresové menu, širokou nabídku gastronomických specialit a slavnostní rauty podle Vašich požadavků.

JAK SE K NÁM DOSTANETE

Popis cesty

souřadnice pro GPS 49°14'36.197"N; 16°30'56.295"E

sjezd z dálnice D1 - Exit 190 - Brno západ

projedete tunelem a pokračujete ve směru na Svitavy

asi po 1,5 km odbočíte doprava - směr Bystrc, přehrada

přibližně po 3 km bude světelná křižovatka (záchytný bod po pravé straně Uni HOBBY)

můžete jet na křižovatce rovně, ale i doprava (2 varianty příjezdu na hotel)

Přes přístav na Brněnské přehradě - rovně

pojedete po hlavní silnici - směr Přístav (silnice se stáčí doprava)

asi po 200 m cesty do kopce odbočíte doprava - Přístav a pokračujete rovně

přejedete přes hráz a pokračujete km podél břehu přehrady (vodní plochu máte po levé straně) - po 1,5 km vás uvítá poutač hotel Maximus u vjezdu do hotelového areálu

Přes Kníničky (lepší v zimním období) - doprava

hned za křižovatkou pojedete po hlavní silnici doleva a pokračujete kolem Uni HOBBY do Kníniček

projedete celou obec Kníničky a na konci odbočíte doleva směrem na Rozdrojovice

asi po 1 km odbočíte doleva (za hotelem Atlantis)

dojedete až ke křižovatce, kde se dáte doleva a po levé straně už budete vidět hotel Maximus a vjezd do areáluÚVOD   |   ZÁŠTITA   |   PROGRAM   |   MÍSTO KONÁNÍ   |   REGISTRACE   |   MINULÉ ROČNÍKY   |   FOTO   |   KONTAKT